Kontakt oss

Administrasjon

Eilif Pedersen

Eilif Pedersen
Daglig leder
Tlf: 40 03 77 97
eilif@kbm.no

Olav Stendal

Olav Stendal
Kontorsjef
Tlf: 46 82 84 25
olav@kbm.no

Magne Fjermeros

Magne Fjermeros
Salg Båt / Motor
Tlf: 46 84 20 27
magne@kbm.no

Delelager

Steffen Eidstø

Steffen Eidstø
Butikksjef
Tlf: 46 82 86 72
steffen@kbm.no

Joachim Halstensen

Joachim Halstensen
Butikk / Delelager
Tlf: 40036405
joachim@kbm.no

Tom Harry Langenes
Varemottak / Pakkedisk
Tlf: 40036401
pakkedisk@kbm.no

Verksted

Erik Olsen

Erik Olsen
Serviceleder
Tlf: 40036402
erik@kbm.no

Preben Knutsen
Kundemottaker
Tlf: 40036403
preben@kbm.no

Odd Arnesen

Odd Arnesen
Mekaniker

Marius Bergin

Marius Bergin
Mekaniker

Kristian Mellingen
Mekaniker

Ion Gadiac
Mekaniker

Martijn van den Bosch

Mekaniker

Krzysztof Jozef Bak

Krzysztof Bak
Opplag / Skrog

Thor Andre Fennefoss
Lærling

Marius Sodefjed
Lærling

Simen Tønnessen

Lærling

Åpningstider

Butikk
Man - fre: 08:00 - 16:00
Torsdager i perioden april-september 08:00 - 17:00
Lør: Stengt
 
Verksted
man - fre: 08:00 - 15:30
Lør: Stengt

Del denne siden:

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

Kristiansand Båt og Motor AS

Andøyveien 27
4623 Kristiansand

Kontakt

Telefon: 38 05 81 00
Epos: post@kbm.no

Firmainformasjon

Org. nr: 996629023

Webdesign ©2016-19 Web Norge. Foto ©2016-19 Web Norge / Kristiansand Båt og Motor.