Kontakt oss

Salg

Magne Fjermeros

Magne Fjermeros
Salg Båt / Motor
Tlf: 468 42027
magne@kbm.no

Steffen Eidstø

Steffen Eidstø
Butikksjef
Tlf: 468 28672
steffen@kbm.no

Geir Madland

Geir Madland
Salg
Tlf: 400 36405
geir@kbm.no

Tom Harry Langenes
Varemottak / Pakkedisk
Tlf: 400 36401
pakkedisk@kbm.no

Martin Holmbakken 
Salg
Tlf: 400 36400
martin@kbm.no

Verksted

Erik Olsen

Erik Olsen
Serviceleder
Tlf: 400 36402
erik@kbm.no

Hege Benham
Kundemottak
Tlf: 400 36403
kundemottak@kbm.no

Marius Bergin

Marius Bergin
Mekaniker

Krzysztof Jozef Bak

Krzysztof Bak
Opplag / Skrog / Kranløft

Martijn van den Bosch
Mekaniker

Jan Adalberon
Mekaniker

Trond Breland
Hjelpearbeider

Leon Strand
Lærling

Administrasjon

Eilif Pedersen

Eilif Pedersen
Daglig leder
Tlf: 400 37797
eilif@kbm.no

Olav Stendal

Olav Stendal
Kontorsjef
Tlf: 468 28425
olav@kbm.no

Åpningstider

Butikk
Man - fre: 08:00 - 16:00
Torsdager i perioden april-september 08:00 - 17:00
Lørdag: Stengt
 
Verksted
man - fre: 08:00 - 15:30
Lør: Stengt

Del denne siden:

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

Kristiansand Båt og Motor AS

Andøyveien 27
4623 Kristiansand

Kontakt

Telefon: 38 05 81 00
Epos: post@kbm.no

Firmainformasjon

Org. nr: 996629023

Webdesign ©2016-21 Web Norge. Foto ©2016-21 Web Norge / Kristiansand Båt og Motor.